Generatory mgły wypełniają pokój gęstą, suchą mgłą w ciągu kilku sekund. Całkowity brak widoczności uniemożliwia jakiekolwiek działanie w chronionym pomieszczeniu.

 

Generator mgły…

Jest to wysoce skuteczne urządzenie chroniące i zabezpieczające przed włamaniem, wytwarzajace mgłę ochronną. W przeciwieństwie do kamer, mgła ochronna natychmiast zatrzymuje włamywaczy zaciemniając wszystko co stoi na ich drodze i co mogłoby się stać obiektem kradzieży, zmuszając ich do wyjścia z budynku, do którego wtargnęli.

Mgła ochronna w pomieszczeniach małych i dużych

Praktycznie nie ma granic w wielkości pomieszczeń i ich wartości, które mogą być zabezpieczone przez nasz system generatorów mgły. Każdego dnia nasze generatory mgły zabezpieczają firmy różnej wielkości w Wielkiej Brytanii, Danii i na całym świecie. Minimalizują straty spowodowane przez włamania i akty wandalizmu oraz zmniejszają wysokość składek ubezpieczeniowych.

Nasza mgła przypomina dym, który jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowia. Generator mgły posiada również specjalny system, który zabezpiecza przed jego niezamierzonym uruchomieniem przez osoby, które nie są włamywaczami.

To nie jest sklep internetowy w myśl kodeksu Zamówienia nie będą realizowane. Strona ta ma na celu przedstawienie produktów i urządzeń oferowanych przez firmę P.W.AYAN Zakup możliwy drogą e-mail i/lub telefoniczną. Zamknij